ALEż ON TO WYMYśLIł! CUDNY GOL DUJSZEBAJEWA

Duńskie GOG Gudme otrzymało w środę prawdziwą lekcję piłki ręcznej od Industrii Kielce, która dzięki wyjazdowej wygranej jest o krok od ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Ozdobą spotkania było niewątpliwie trafienie Alexa Dujszebajewa.

Przed środowym spotkaniem trudno było przewidzieć, czy Industria Kielce wywalczy sobie jakąkolwiek zaliczkę przed rewanżem. Odpowiedź nadeszła błyskawicznie, ponieważ już od praktycznie samego początku starcia z GOG Gudme podopieczni Tałanta Dujszebajewa dominowali.

Po pierwszej połowie prowadzili aż ośmioma golami i taka przewaga utrzymała się do końcowej syreny. Świetne zawody rozegrał Alex Dujszebajew, który do siatki rywala trafił dziewięciokrotnie. Najładniejszą bramkę zdobył w pierwszych minutach drugiej odsłony.

Hiszpan wkręcił piłkę w taki sposób, że bramkarz GOG Gudme nie miał nic do powiedzenia (nagranie zobaczysz na dole).

- A teraz, to co wyczynia Alex Dujszebajew i tę bramkę jaką rzucił Alex, no to hale europejskie, hale światowe - słyszeliśmy na antenie Eurosportu.

Industria Kielce ograła duńskie GOG na ich terenie 33:25 i jest w świetnej sytuacji przed drugim starciem. Przypomnijmy, że rewanż odbędzie się 3 kwietnia (środa). Początek meczu o godz. 18:45. Transmisja telewizyjna będzie dostępna na Eurosport 1, online na Player.pl, a relacja tekstowa na WP SportoweFakty (więcej TUTAJ).

Lider pokonał ostatni zespół. "Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwy mecz"

2024-03-28T15:17:44Z dg43tfdfdgfd