CO ZA SCENY W BARCELONIE! PIęć GOLI, CZERWONE KARTKI ARAUJO I XAVIEGO

FC Barcelona przegrała u siebie z Paris Saint-Germain 1:4 w rewanżowym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów. Jedynego gola dla gospodarzy zdobył Brazylijczyk Raphinha, natomiast dla gości dwa razy trafił Kylian Mbappe, a po razie Ousmane Dembele oraz Portugalczyk Vitinha. W pierwszym spotkaniu padł wynik 3:2 dla Katalończyków.

Roberta Lewandowskiego

i spółki. Dwa gole dla Barcy zdobył wówczas Brazylijczyk Raphinha, a jednego dołożył Duńczyk Andreas Christensen, natomiast dla PSG bramki zdobyli Ousmane Dembele oraz Portugalczyk Vitinha.

Strzelanie w rewanżu w 12. minucie również rozpoczął

Raphinha

, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki po cudownej akcji Lamine'a Yamala.Barcelona - PSG: Wideo goli i skrót meczu LM

Zaledwie 17 minut później Urugwajczyk Ronald Araujo obejrzał czerwoną kartkę za faul na Bradleyu Barcoli, który wychodził sam na sam bramkarzem "Blaugrany" - Niemcem Marcem-Andre ter Stegenem. Ostatecznie sędzia nie podyktował jednak rzutu karnego, a rzut wolny tuż przed polem karnym gospodarzy.

Ousmane Dembele

z wolnego co prawda ostatecznie nie trafił, ale zrobił to w 40. minucie z gry po dobrym dośrodkowaniu Barcoli.

W drugiej połowie jako pierwsi trafili paryżanie, a konkretniej Portugalczyk Vitinha, który huknął z dystansu po podaniu Marokańczyka Achrafa Hakimiego.

W 56. minucie, za kopnięcie baneru reklamowego, z boiska wyleciał trener Katalończyków,

Xavi Hernandez

.

Zaledwie pięć minut później natomiast rzut karny po faulu Portugalczyka Joao Cancelo wykorzystał

Kylian Mbappe

.

W 89. minucie ten sam zawodnik, a więc Mbappe, dobił Barcelonę i trafił do siatki po ogromnym zamieszaniu w polu karnym.

Ostatecznie grająca w dziesiątkę Barcelona przegrała u siebie z Paris Saint-Germain 1:4. Zapis relacji i opis z meczu Barcelona - PSG znajdziecie, klikając w poniższy link:

Źródło: Radio ZET

2024-04-16T19:58:14Z dg43tfdfdgfd