CO ZA WEJśCIE! POLAK Z GOLEM PO 26 SEKUNDACH GRY! [WIDEO]

Łukasz Łakomy zaliczył niesamowite wejście w Swiss Super League. Polski pomocnik pojawił się na boisku w 84. minucie meczu z Winterthur (2:1) i zaledwie 26 sekund później trafił do siatki po wykonaniu rzutu wolnego. Trzeba przyznać, że 23-latek miał sporo szczęścia. Tego gola trzeba zobaczyć!

Polak gra w Szwajcarii od lipca 2023 r. Do klubu z Berna trafił z Zagłębia Lubin i od tamtej pory zagrał w 31 spotkaniach. W ostatniej kolejce strzelił jednego dopiero trzeciego gola (ma tyle samo asyst).

Łukasz Łakomy z wejściem smoka! Podszedł do piłki i strzelił gola

Była 84. minuta, gdy trener zdecydował się wpuścić Polaka na boisko. Co ciekawe, ten po krótkim dialogu z kolegami od razu podszedł do piłki i uderzył ją z rzutu wolnego. Piłkarze w murze wyskoczyli do niej, a futbolówka odbiła się jeszcze od jednego z nich i zmyliła golkipera. W efekcie znalazła się w siatce, a Łakomy świętował gola po 24 sekundach na boisku.

Jego Young Boys Berno wygrało na wyjeździe z w Winterthurem 2:1, a decydującą bramkę zdobył właśnie Polak. Jego zespół zajmuje pierwsze miejsce w tabeli ligi szwajcarskiej z 6 punktami przewagi nad drugim Lugano.