BARCELONA - LAS PALMAS. TRANSMISJA. GDZIE OBJERZEć MECZ LA LIGA?

FC Barcelona po dłuższej przerwie reprezentacyjnej wraca do rywalizacji w lidze. Ostatnie spotkania - z Atletico i Napoli w Lidze Mistrzów – wróciły kibicom wiarę w zespół, który wciąż walczy o triumf w lidze. Sprawdźcie, gdzie obejrzeć spotkanie FC Barcelona – Las Palmas.

FC Barcelona

nie przegrała w lidze od końca stycznia, ale przyzwyczajonym do wygranych fanom ani mediom taka statystyka nie wystarczy. Drużyna

Xaviego

kilka razy zgubiła punkty: m.in. z walczącą o utrzymanie Granadą i Athletikiem Bilbao, a do tego zremisowała z Napoli w spotkaniu, w którym miała znaczną przewagę. To wszystko sprawiło, że zawodnicy i trener byli krytykowani, a sens dalszej pracy Hiszpana wielokrotnie podważano.

Te nastroje przeszły po ostatnich spotkaniach. Najpierw Barcelona przekonująco pokonała Napoli i zapewniła sobie awans do ćwierćfinału LM.

Potem wygrała z Atletico Madryt na Wanda Metropolitano

, które uchodzi za twierdzę ‘Colchoneros’. Do tego dochodzą jeszcze optymistyczne zawiastuny, takie jak wzrost formy Lamine’a Yamala i błysk debiutującego w drużynie seniorów Pau Cubarsiego.

Redakcja poleca

Wyciekły nowe koszulki FC Barcelony. Zdania kibiców podzielone

Koncert Roberta Lewandowskiego, FC Barcelona rozbiła Atletico Madryt

FC Barcelona - Las Palmas: gdzie obejrzeć mecz? Transmisja TV

Choć w kolejnym meczu to Barcelona jest zdecydowanym faworytem, zwycięstwo i tak trzeba będzie mocno się postarać. Las Palmas w poprzednim spotkaniu, które zakończyło się porażką Kanaryjczyków (1:2) pokazało, jak drużyna o mniejszym potencjale może walczyć z potęgą. Po golu byłego gracza Barcelony, Munira El Haddadiego, długo utrzymywał się remis 1:1, a bramkę na wagę zwycięstwa zdobył dopiero w 93 minucie Ilkay Gundogan.

Dodatkowym utrudnieniem dla Barcelony będzie brak Xaviego na ławce. Trener Barcelonie nie zgadzał się z sędzią w meczu z Atletico i został wyrzucony na trybuny.

FC Barcelona - Las Palmas: gdzie oglądać mecz?

Spotkanie FC Barcelona - Las Palmas zostanie rozegrane w sobotę 30 marca o godz. 21. Transmisję meczu pokaże Canal + Premium

Źródło: Radio ZET

2024-03-28T10:43:51Z dg43tfdfdgfd