PIąTEK ODPALIł PISTOLETY. CUDOWNY GOL REPREZENTANTA POLSKI! [WIDEO]

Krzysztof Piątek po raz kolejny błysnął formą w lidze tureckiej. Napastnik Basaksehiru strzelił gola w meczu z Hataysporem. To jedna z najpiękniejszych bramek w jego karierze!

Po odejściu z AC Milanu kariera Krzysztofa Piątka wydawała się pikować w dół. Napastnik nie przebił się w Bundeslidze (Hertha Berlin), przeciętnie wyglądał też po powrocie do Włoch (Fiorentina i Salernitana). Latem zeszłego roku zdecydował się na transfer do Turcji i... był to strzał w dziesiątkę!

Krzysztof Piątek strzelił cudownego gola. Forma przed EURO rośnie!

"Pistolero" został najlepiej opłacanym zawodnikiem ekipy ze Stambułu, jest też pod tym względem w czołówce całej ligi. Rocznie ma kasować ponad 18 mln zł. Władze klubu z pewnością nie żałują jednak podpisania z nim kontraktu, bo Polak jest liderem i najlepszym strzelcem w klubie.

W tym sezonie Piątek miał okazję zaprezentować swoją charakterystyczną cieszynkę po zdobyciu bramki już 14 razy. Tylko kilku zawodników w lidze może pochwalić się lepszą skutecznością. Dzięki trafieniom Polaka, jego klub walczy o awans do europejskich pucharów (obecnie zajmuje czwarte miejsce w tabeli).

Piątek odpalił pistolety. Cudowny gol reprezentanta Polski! [WIDEO]

Kolejnego gola Piątek strzelił w sobotę. Już w piątej minucie wyjazdowego spotkania z Hataysporem dopadł do piłki przed polem karnym i w trudnej sytuacji uderzył idealnie. Piłka po jego potężnym strzale poszybowała prosto w "okienko" bramki rywali!

Ostatecznie drużyna Polaka wygrała 2:1. Piątek rozegrał pełne 90 minut. W składzie Basaksehiru zabrakło kontuzjowanego Patryka Szysza.

Przypominamy, że na YouTube działa nasz kanał Fakt Sport. Tam znajdziecie wszystkie nasze najnowsze produkcje wideo. Zapraszamy do subskrybowania.