PIęKNY GOL NAPASTNIKA REPREZENTACJI POLSKI. TO JUż JEGO 14. BRAMKA W LIDZE

Antalyaspor pokonał u siebie Hatayaspor 2:1 w meczu 33. kolejki tureckiej Super Lig, a jednego z goli dla gospodarzy zdobył napastnik reprezentacji Polski - Adam Buksa. To już 14. trafienie naszego napastnika w trwającym sezonie ligowym.

Adam Buksa

strzelił gola dla Antalyasporu, a jego zespół wygrał u siebie Hatayasporem 2:1 w meczu 33. kolejki tureckiej Super Lig. Polski piłkarz zdobył 14. bramkę w sezonie, co daje mu piąte miejsce w klasyfikacji strzelców.

27-letni reprezentacyjny napastnik trafił do siatki w 67. minucie, doprowadzając do remisu 1:1. Gospodarze gola na wagę wygranej zdobyli w 90. minucie.

Redakcja poleca

Podbiegła do niego na murawie i się zaczęło. "Co miałem zrobić?"

Cristiano Ronaldo wygrał proces z Juventusem. Otrzyma ogromne pieniądze

Ładny gol Adama Buksy dla Antalyasporu

W ekipie z Antalyi całe spotkanie rozegrał również młodzieżowy reprezentant Polski Jakub Kałuziński.

Antalyaspor z 45 pkt plasuje się na ósmym miejscu w tabeli.

13 trafień w tym sezonie odnotował do tej pory Krzysztof Piątek z Istanbul Basaksehir. W klasyfikacji strzelców prowadzą z dorobkiem 20 bramek Bośniak Edin Dzeko z Fenerbahce i Argentyńczyk Mauro Icardi z Galatasaray, który przy jednym rozegranym meczu mniej prowadzi w tabeli. Fenerbahce, którego zawodnikiem jest Sebastian Szymański, jest drugie ze stratą pięciu punktów.

Źródło: Radio ZET/PAP