SENSACJA W MIAMI! FATALNA INFORMACJA DLA HUBERTA HURKACZA

Ostatni ćwierćfinałowy mecz turnieju mężczyzn w Miami zakończył się sensacją. Grigor Dimitor zdominował na korcie Carlosa Alcaraza i w dwóch setach wyeliminował rozstawionego z numerem jeden Hiszpana! To fatalne informacje dla Huberta Hurkacza.

Spotkanie rozpoczęło się dla Bułgara niemal idealnie. Najpierw wygrał swój serwis, a potem błyskawicznie doprowadził do przełamania. Carlos Alcaraz walczył o to, by wrócić do gry, w dwóch kolejnych gemach oglądaliśmy grę na przełamania, ale Grigor Dimitrow nie dał sobie wyrwać wywalczonej przewagi. A tę pod koniec partii jeszcze powiększył i wygrał 6:2.

Wydawało się, że to tylko chwilowe problemy Hiszpana, ale w drugim secie Dimitrow potwierdził wyśmienitą formę i ostatecznie wygrał z Alcarazem drugi raz z rzędu. Ostatnio udało mu się to w październiku w Chinach.

Fatalna informacja dla Huberta Hurkacza

Grigor Dimitor sprawił sensację, tym razem wygrał 6:2, 6:4 i w półfinale turnieju w Miami zagra z Alexandrem Zverevem. Dla Bułgara będzie to niezwykle trudne zadanie, bowiem przegrał siedem ostatnich meczów z Niemcem. To fatalna informacja dla Huberta Hurkacza - jeśli Bułgar awansuje do finału turnieju w Miami, wyprzedzi Polaka w rankingu ATP. Aktualnie najlepszy polski tenisista spadnie tym samym na 10. pozycję w najnowszym zestawieniu.

Wcześniej o wielki finał zagrają ze sobą Danił Miedwiediew i Jannik Siner. To spotkanie odbędzie się w piątek, 29 marca około godz. 20.00.