WYSTARCZYłA CHWILA NIEUWAGI! I WTEDY WKROCZYł ROBERT LEWANDOWSKI. GOL! [WIDEO]

Po dwóch ligowych meczach bez celnego trafienia Robert Lewandowski wreszcie trafił do siatki. Na początku drugiej połowy meczu z Valencią CF po rzucie rożnym trafił do siatki strzałem głową i doprowadził w ten sposób do wyrównania (2:2). W całej sytuacji nie zabrakło kontrowersji, ale arbitrzy uznali ostatecznie gola Polaka. To jego 14. ligowe trafienie w tym sezonie. Zobacz gola Roberta Lewandowskiego w meczu z Valencią.

Jest kolejny ligowy gol Roberta Lewandowskiego w tym sezonie! Kapitan reprezentacji Polski trafił w poniedziałkowym meczu 33. kolejki LaLiga, w którym Barcelona zmierzyła się z Valencią CF. Gol Polaka doprowadził do wyniku 2:2.

Jest gol Lewandowskiego! Co za wyczucie. Ale jest kontrowersja [WIDEO]

Kapitan polskiej kadry w 49. minucie urwał się obrońcom i strzałem głową zmusił do kapitulacji Jaume Domenecha. Cała sytuacja wzbudziła kontrowersje, bo tuż przed golkiperem Valencii znajdował się Fermin Lopez. Filigranowy pomocnik Blaugrany mógł absorbować uwagę bramkarza, ale po chwili sędziowie uznali trafienie reprezentanta Polski. Dla Lewandowskiego to 14. bramka w tegorocznych rozgrywkach LaLiga.